Warsztaty

Gitarowe granie z Kapołką

25 listopada 2015

Można się jeszcze zapisywać na warsztaty gitarowe prowadzone przez wybitnego polskiego gitarzystę Grzegorza Kapołkę, który został uznany przez czytelników „Twojego Bluesa” za „Gitarzystę Roku 2014”. Warsztaty gitarowe mają na celu doskonalenie umiejętności gry na gitarze, toteż dla osób pragnących podnieść poziom swojej gry oraz poznać nieznane tricki jazzowo-bluesowe, to okazja wręcz wymarzona. A i niezbyt droga, jako że za trzy godziny nauki opłata wynosi zaledwie 45 zł.

Warsztaty odbędą się już w najbliższą sobotę, tj. 28 listopada 2015 r., w godzinach 17.00 – 20.00. Opłatę można wnieść w kasie Centrum, także w dniu „kursu”.

Grzegorz Kapołka współpracował z takimi muzykami, jak Tomasz Stańko, Steve Vai (rekord Guinessa), Michał Urbaniak, Irek Dudek, Józef Skrzek, Martyna Jakubowicz, Krzesimir Dębski, Krystyna Prońko, Grażyna Łobaszewska i inni. W Centrum można go było posłuchać w czasie wernisażu wystawy „Jan Szmatloch – Architektura pamięci” w kwietniu minionego roku. Tego występu, z udziałem Dariusza Ziółki i Ireneusza Głyka, można posłuchać tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=4kZpoRXTzfY