Adam Snopek grający na fortepianie. Napisy Adam Snopek Show przy fortepianie. Od bacha do ac/dc czyli o muzyce na wesoło. Logo Centrum oraz profime społecznościowe Adama Snopka.

Adam Snopek Show Przy Fortepianie

„Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło”, czyli brawurowa jazda przez wieki największych przebojów z aktywnym udziałem publiczności!

Muzyczno-kabaretowe show z aktywnym udziałem publiczności przy największych przebojach muzyki rozrywkowej i klasycznej. Całość doprawiona odważnym poczuciem humoru oraz niezwykłą energią pianisty jazzowego Adama Snopka. Show, w trakcie którego będziemy się śmiać, śpiewać, wzruszać i chwytać za głowę – jedno jest pewne nie przejdziecie Państwo obok tego wydarzenia obojętnie!

Nieznane anegdoty z życia artystów, muzyczne quizy i niezliczona ilość zaskakujących zwrotów akcji w wykonaniu pianisty, który udowadnia, że co trzeci utwór współczesnej muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki „Pieski małe dwa!

Przekonają się Państwo, że jeden śpiewający pianista i fortepian na scenie potrafią wyczarować magiczny, pełen pasji i emocji performance, który na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Bilet: 50 zł – do nabycia w kasie Centrum i na kupbilecik.pl

Adam Snopek w białej, rozpiętej koszuli. Włosy spete do góry, na nosie okulary w czarneych oprawkach.

ADAM SNOPEK – absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Czynny muzyk sesyjny, z powodzeniem wchodzi na polską scenę kabaretową.

Żródło: adamsnopek.pl

Data

11/06/2023
Expired!

Czas

18:00

Koszt

50.00PLN

Organizator

Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim
Email
biuro.cekus@gmail.com
BILETY

Następne wydarzenie