Biuro (nie)matrymonialne

Stowarzyszenie Projekty Edukacyjno – Kulturalne „PEK” zaprasza na spektakl komediowy pt. „Biuro (nie)matrymonialne” .

Scenariusz na podstawie tekstu Andrzeja Dembończyka.

Akcja spektaklu dzieje się w tytułowym biurze matrymonialnym, w którym trzy różne pod względem osobowości i charakteru kobiety oczekują błyskawicznego spełnienia marzeń o partnerze idealnym. Do biura trafia również Kuba z zamiarem odnalezienia swojej drugiej połówki. Właściciel biura jest jego starym, dobrym przyjacielem. Spieszy więc z pomocą i spośród trzech wyjątkowych kandydatek, wskazuje tę ”jedyną”…

Całość to komedia pomyłek, celnych dialogów i niespotykanych sytuacji.

Reżyseria – Bartłomiej Hauke
Muzyka – Krzysztof Dereszyński

Obsada:

Bartłomiej Hauke – (Bartek – pracownik Biura)
Jakub Podgórski – (Kuba – klient, przyjaciel Bartka)
Karolina Cieślar – (Iza – najmłodsza klientka)
Natalia Bezegłów – (Iwona – klientka, wdowa)
Gabriela Fuchs – (Kasia – klientka, rozwiedziona)
Krzysztof Dereszyński – (Krzysiek – niechciany klient)

Czas trwania spektaklu – 60 min.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie Centrum oraz na kupbilecik.pl

Logo Stowarzyszenia PEK

Główną misją Stowarzyszenia Projekty Edukacyjno – Kulturalne „PEK” jest prowadzenie działań zawartych w 27 celach statutowych, które realizujemy inicjując i wspierając inicjatywy mające na celu wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży poprzez propagowanie dorobku edukacji, nauki, kultury i sztuki m.in. w oparciu o własne projekty edukacyjno-kulturalne. Realizujemy także projekty artystyczne dla młodzieży i osób dorosłych. Działania obejmują m.in. organizowanie spektakli, audycji, warsztatów, kursów, konkursów, wystaw, koncertów, festynów, przeglądów, festiwali, spotkań czy uroczystości. Stowarzyszenie skupia w swoim gronie artystów (aktorów, muzyków, tancerzy), a także pedagogów, psychologów i nauczycieli.

Źródło: stowarzyszeniepek.pl

Andrzej Dembończyk – mieszka w Zbrosławicach na Śląsku. Od kilku lat pisze opowiadania bez happy end’u. Pisze również scenariusze teatralne, które są grane przez amatorskie grupy teatralne w całej Polsce. W 2015 roku wydal e-booka: „Kandydatki na żonę i inne scenariusze”. Od 2008 roku interesuje się też japońską poezją. Pisze haiku, tanka, haibun, renga oraz tworzy haiga. W 2016 roku wydał swój debiutancki tomik „Jesienny deszcz”. Jego haiku znajdują się również w czterech antologiach haiku, wydanych w latach 2011-2015.

Źródło: www.psychoskok.pl

Data

16/04/2023
Expired!

Czas

17:00

Koszt

50.00PLN
Kategoria

Organizator

Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim
Email
biuro.cekus@gmail.com
KUP BILET

Następne wydarzenie