Pałac w Nakle Śląskim Niedziela w Pałacu koncert Gabriela Silva i przyjaciele 22 października 2023 17.15. Bilet 30 zł.. Z lewej strony Gabriela Silva w długiej czerwonej sukni z odsłoniętymi ramionami siedząca na zdobionym krześle. W prawym górnym rogu logo Centrum Kultury Śląskiej.

„Gabriela Silva i przyjaciele” – koncert

22 października o godz. 17.15 zapraszamy na koncert najpiękniejszych arii i duetów z oper i operetek w wykonaniu znakomitej sopranistki Gabrieli Silvy i jej  muzycznych przyjaciół oraz  adeptów sztuki wokalnej – rozśpiewanych  studentów  sopranistki.

Bilet – 30 zł

Gabriela de Silva w długiej czerwonej sukni z odsłonietymi ramionami, siesząca nakutym krześle.
Gabriela Silva

Prof. dr hab. Gabriela Silva – pochodzi ze Świętochłowic, jest absolwentką Wydziału Wokalnego-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie; kształciła głos pod kierunkiem prof. Krystyny Szczepańskiej oraz prof. Haliny Słonickiej. Repertuar tej wybitnej śpiewaczki obejmuje dzieła okresu baroku do muzyki stylu neoromantycznego – poprzez oratoria, opery po muzykę operetkową i musicalową. Obok działalności artystycznej Gabriela Silva zajmuje się kształceniem studentów i doktorantów Wydziału Wokalno – Aktorskiego na Akademii Muzycznej w Katowicach i na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Pałacowa Kawiarenka czynna od 16.00 do 19.00.
Zapraszamy na bonkawę, herbatę i tiramisu (przygotowane przez Hotel Opera).

Kawałek ciasta tiramisu na talerzyku posypanym wiórkami czekolady. W lewym gþrnym rogu napis Niedziela w Palacu.

NIEDZIELA W PAŁACU to cykl imprez stworzonych z myślą  o mieszkańcach naszego regionu i nie tylko. W wybrane niedziele o godz. 17.15 zapraszamy Państwa do Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim na koncerty, spotkania autorskie, wystawy, promocje książek, pokazy teatralne i filmowe. To jest oferta cykliczna, wielopokoleniowa skierowana do całych rodzin. Podczas spotkań będzie otwarta nasza Pałacowa Kawiarenka, która specjalnie dla Państwa będzie serwowała najlepsza kawę i wyborne słodkości.

PATRONAT MEDIALNY

Napis Ślązag
:pgp nowe radio/88,7 FM Piekary

Data

22/10/2023
Expired!

Czas

17:15

Koszt

30,00

Organizator

Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim
Email
biuro.cekus@gmail.com
kupbilecik.pl

Następne wydarzenie