Plakat do wydarzenia Spotkanie aytorskie z J.L. Wiśniewskim.

Janusz L. Wiśniewski – promocja książki „Stany splątane” – spotkanie autorskie

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy do Pałacu w Nakle Śląskim 14 stycznia 2024 roku o godz. 17.15 na spotkanie z niezwykłym człowiekiem polskim naukowcem, programistą i pisarzem  Januszem Leonem Wiśniewskim, którego debiut przypadł na rok 2001, kiedy to pisarz wydał powieść „S@motność w sieci”, która przyniosła autorowi duży rozgłos i uznanie wśród czytelników. „Samotność w sieci” to książka, która przedstawia nam historię dwójki ludzi, którzy praktycznie całą swoją znajomość przeżyli w internecie. On zmaga się z cierpieniem po stracie ukochanej, Ona znajduje remedium na problemy w małżeństwie. I tak od wiadomości do wiadomości tworzy się pomiędzy nimi więź, która staje się miłością.

Na podstawie tej książki powstał film, serial telewizyjny oraz spektakl teatralny wystawiony w  Sankt Petersburgu, który cieszył  się wielkim uznaniem i popularnością.

Po swoim debiucie autor ciagle obdarza swych  czytelników swoimi wspaniałymi powieściami, pośród których m.in. znajdziemy: „Intymną teorię względności”, ” Miłość oraz inne dysonanse”, „I odpuść nam nasze… „,” Między wierszami”, „188 dni i nocy”, „Koniec samotności”, „Grand”.

Janusz Leon Wiśniewski w czarnej koszuli. W tle widać jego odbicie w szybie.

Spotkanie w Pałacu będzie poruszało tematy literacko naukowe z akcentem na powieść „Stany splątane” w której autor uczy jak dostrzegać więcej, odczuwać mocniej i rozumieć lepiej. Ta opowieść utkana jest z historii, w których każdy odnajdzie cząstkę siebie. Janusz Leon Wiśniewski z ogromnym wyczuciem i wrażliwością opowiada o tym, co się z każdym z nas dzieje, gdy rządzą nami emocje pierwotne. Pochyla się nad samotnością, poczuciem wyobcowania i tęsknotą za bliskością.

Zapraszamy w literacką podróż z pisarzem Januszem L. Wiśniewskim.

Seledynowa okładka książki Janusza Leona Wiśniewskiego Stany splatane. Na górze oderwany róg gazety. Na dole sylwetki dwóch osób stojących na skrawku iemi otoczonym wodą.

Bilet: 5 zł
Bilety dostępne w kasie Centrum

Pałacowa kawiarenka czynna od 16.00 do 19.00

PATRONAT MEDIALNY

Napis Ślązag
:pgp nowe radio/88,7 FM Piekary

Data

14/01/2024
Expired!

Czas

17:15

Koszt

5,00 zł

Organizator

Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim
Email
biuro.cekus@gmail.com

Następne wydarzenie