Tło kolorowe plamy farby, na środku koło z tłem szarym napisy rodzinny warsztat twórczy „Uczucia jak malowane" inspirowane książka Tiny Oziewicz „Co robia uczucia”. Z prawej strony pasek z logotypami: Gminnej Biblioteki Publicznej w Świerklańcu, zaczytany Świerklaniec,entrum kultury Śląskiej w Nakle Ślaskim, Listopadowy projekt, Narodowy projekt rozwoju czytelnictwa, Ministerstwo kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Rodzinny warsztat twórczy „Uczucia jak malowane”

Uczucia Jak Malowane! – Warsztat twórczy dla całych Rodzin inspirowany książką Tiny Oziewicz „Co robią uczucia?”, którego organizatorem jes Gminna Biblioteka Publiczna w Świerklańcu.

W programie: zapoznie się z magiczną książką „Co robią uczucia? 🎨 praca na wielkoformatowych arkuszach papieru, z pędzlem w dłoni i mnóstwem kolorowych farb! Warsztat dla tych, którzy nie boją się plam z farby plakatowej na rękawie i nogawce!

Prowadzenie: Kasia Grysko – Listopadowy projekt

Ilość miejsc ograniczona!

Obowiązuje rezerwacja miejsc: 32 284-40-96‼

Regulamin: http://www.bibliotekaswierklaniec.pl/…/uczucia-jak…/

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025 Narodowe Centrum Kultury Ministerstwo Kultury I Dziedzictwa Narodowego

Data

19/11/2021
Expired!

Czas

17:00 - 19:00

Koszt

Wstęp wolny (obowiązuje rejestracja)
Kategoria

Organizator

Gminna Biblioteka Publiczna w Świerklańcu
Strona WWW
http://www.bibliotekaswierklaniec.pl/

Następne wydarzenie