Plakat do wydarzenia Niedziela w Pałacu - świąteczne muzykowanie. 10 grudnia 2023, godz. 15.00. Bilet 25 zł.

Świąteczne muzykowanie

Zapraszamy Państwa 10 grudnia o godz. 15.00 do Pałacu na przedświąteczne, magiczne popołudnie i wieczór podczas którego m.in. wysłuchamy najpiękniejszej muzyki bożonarodzeniowej, wspólnie zanucimy kolędy, udekorujemy choinkę i posmakujemy świątecznego piernika, kawy i herbaty.

W PROGRAMIE:

15.00

  • świąteczne warsztaty dla dzieci
  • prelekcja i pokaz świątecznej porcelany z kolekcji państwa Ireny i Romana Gatys

17.15

  • świąteczny koncert w wykonaniu: Agnieszki Pielok-Opary, Patrycji Zając i Krzysztofa Drożniewicza, podczas którego usłyszymy takie świąteczne hity jak.: O niebo lepiej, Tryumfy Króla Niebieskiego, Świąteczny Walc, Kiedy zima się zaczyna, Miłość na święta i wiele innych wspaniałych utworów

15.00-19.00

  • Pałacowa Kawiarenka, w której będzie można zakupić bonkawę, herbatę, pierniki oraz inne świąteczne specjały.

BILET: 25 zł (dzieci do lat 3 – wstęp bezpłatny)

Bilety dostępne w kasie Centrum oraz na kupbilecik.pl


WYKONAWCY

Młoda kobieta z włosami do ramion, w sukience na ramiaczkach trzymająca mikrofon w ręce.

Agnieszka Pielok-Opara – od lat zakochana w muzyce z „Krainy Łagodności” choć czuje że to muzyka gospel dodaje jej życiowej energii. Dzięki rodzinnej pasji może mówić o sobie szczęściara bo żyje  z muzyką sercu od kołyski.

Na co dzień człowiek do zadań specjalnych – żona, mama, pedagog specjalny, pedagog terapeuta, arteterapeuta i animator kultury. Kiedy tylko jest to możliwe… sprząta, pierze i gotuje, ale woli iść w góry cieszyć się życiem.

Kobieta w krótkich kręconych włosach, ubrana w czaną bluzkę, ś[iewając do mikrofonu.

Patrycja Zając – jest wokalistką, kompozytorką, a także pedagogiem z doświadczeniem. Ukończyła historię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, ale to z muzyką wiąże swoją przyszłość. Obecnie pracuje nad debiutancką płytą Na Nowo, która będzie mieć swą premierę w 2024 r. W swej twórczości łączy elementy jazzu, bluesa, soulu oraz popu.

Kobieta w krótkich kręconych włosach z mikrofonem w ręce. obok łysy mężczyzna w koszulce z krótkim rękawem śpiewający do mikrofonu.

Krzysztof Drożniewicz  – d ponad 10 lat szczęśliwy mąż i ojciec. Zawodowo, jako inżynier mechanik, związany jest z branżą elektryczną, może dlatego na codzień poraża innych swoją szczerością i ogromnymi pokładami optymizmu. Śpiewa od zawsze i wszędzie niezależnie od nastroju a jego bliscy podzielają tę pasję, w przeciwnym wypadku, jak twierdzi byłby już chyba bezdomny:)

Od najmłodszych lat  łączy miłość do muzyki z miłością do Boga, w przeszłości jako członek rodzinnego zespołu Cztery czwarte a dzisiaj chóru gospel Z miłości. Rodzina, Bóg i muzyka nadają jego życiu sens.

PATRONAT MEDIALNY

Napis Ślązag
:pgp nowe radio/88,7 FM Piekary

Data

10/12/2023
Expired!

Czas

15:00

Koszt

25.00PLN

Organizator

Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim
Email
biuro.cekus@gmail.com
kupbilecik.pl

Następne wydarzenie