Rysunek kobiecej głowy w kapeluszu. Logo Centrum i napis Szeptem o Niej i wyjątkowych arystokratkach. Oprowadzanie po wystawach w Pałacu w Nakle Śląskim. Wstęp wg cennika, przewodnik gratis.

Szeptem o Niej i Wyjątkowych Arystokratkach

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na kuratorskie oprowadzanie po wystawach prezentowanych w Pałacu w Nakle Śląskim, które odbędzie się 10 marca b.r. o godz. 15.30.

Podczas tego wyjątkowego spaceru po pałacu, zaprosimy Państwa do odkrycia fascynujących biografii kilku śląskich arystokratek, które staną w kontraście do obrazów współczesnych kobiet. Będzie to wyjątkowa okazja do zanurzenia się w światach tych niezwykłych postaci, poznania ich historii, wyjątkowych cech oraz wpływu, jaki miały na swoje czasy. Podczas tego spotkania odwiedzimy również wystawę fotograficznych aktów „Szeptem o Niej”, gdzie pochylimy się także nad „portretem” współczesnej kobiety.

Niedzielne oprowadzanie kuratorskie będzie swoistym spotkaniem dwóch epok i światów, które dzięki swojemu zderzeniu ukażą różnorodność doświadczeń kobiet na przestrzeni wieków.

Z okazji Dnia Kobiet, chcemy podkreślić niezwykłość i siłę kobiecego ducha oraz celebrować niezliczone role, jakie kobiety odgrywały i nadal odgrywają w historii i kulturze. Zapraszamy Państwa do wspólnego odkrywania tajemniczych historii i inspirujących postaci.

Serdecznie zapraszamy do udziału i przeżycia niezapomnianego doświadczenia artystycznego i kulturowego.

Oprowadzanie: Anna Kempa-Gąsior

Wstęp: według cennika, przewodnik gratis

Data

10/03/2024
Expired!

Czas

15:30

Koszt

Wstęp według cennika

Organizator

Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim
Email
biuro.cekus@gmail.com

Następne wydarzenie