Plakat do wydarzenia Teatralny Dzień Dziecka - spektakl "Warzywny Show"

Teatralny Dzień Dziecka – „Warzywny Show”

Halo, halo!!! Dzieci, rodzice, babcie i dziadkowie, przyjaciele.

Zapraszamy do Pałacu w Nakle Śląskim, 2 czerwca na godz. 16.00 na Teatralny Dzień Dziecka w Pałacu.

Specjalnie dla Was przyjadą wspaniali aktorzy i aktorki, by zaprezentować artystyczne Show na cześć poety i przyjaciela dzieci Jana Brzechwy.

Tego dnia na scenie wystąpią wielkie gwiazdy światowego formatu – Burak Zenon i Ziemniak Andrzej. Wszyscy nie mogą doczekać się ich przybycia, ponieważ ich piosenka „Buraki, Ziemniaki to fajne chłopaki” bije rekordy popularności.

Na Show przybywa także Pan Brukselka, który jest dość ponurym urzędnikiem, a jego zadaniem jest sprawdzenie, czy spektakl odbywać się będzie w sposób kulturalny. Nikt nie podejrzewa, że Pan Brukselka zakochany jest bez pamięci w Kapuście Jolancie, najpiękniejszej aktorce i prawdziwej Divie ale jest zbyt nieśmiały, aby okazać swoje uczucia.

Jak będzie wyglądało Show? Czy porwie publiczność? Jakie historie opowiedzą nam zabawne Warzywa? I czy Show w ogóle się ZAGOTUJE? Na te pytania odpowiemy Wam w super zabawnym spektaklu – Warzywne Show!

Oprócz „Warzywnego Show” w czasie Teatralnego Dnia Dziecka w Pałacu zaprosimy Was na warsztaty i animacje teatralne zaprezentowane przez naszych aktorów oraz warsztaty chemiczne.

Wszystkich czeka przednia zabawa i wspaniałe emocje!

Bilet: 20 zł od osoby (dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny)

Bilety do nabycia w kasie Centrum oraz na kupbilecik.pl

Logo fabryka Kultury

Data

02/06/2024
Expired!

Czas

16:00

Koszt

20 zł (dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny)
Kategoria

Organizator

Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim
Email
biuro.cekus@gmail.com
KUPBILECIK.PL

Następne wydarzenie