Plakat Trzy koncerty na stulecie powstań sląskich Kais Moś Trio. Na zdjęciu Kasia Moś. Loga Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim, Miłośników Nakła Śląskiego. Sląskie, 100-lecie powstań sląskich. Zadanie współfinansowane z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Trzy koncerty na 100-lecie powstań śląskich – WIELOŚWIATY wyk. Kasia Moś Trio

Cykl: Trzy koncerty na stulecie trzech powstań śląskich

Wykonawca: Kasia Moś Trio w składzie: Kasia Moś (wokal), Mateusz Moś (skrzypce, wokal), Mateusz Kołakowski (instrumenty klawiszowe)

Z przykrością informujemy, że brak już miejsc na koncert, włącznie z pulą rezerwacji dodatkowych. LISTA REZERWACJI JEST ZAMKNIĘTA.

KATARZYNA MOŚ (ur. 3 marca 1987 w Rudzie Śląskiej) – polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów piosenek i aktywistka społeczna. Wywodzi się z rodziny muzyków koncertujących z Orkiestrą AUKSO (ojciec Marek Moś jest jej dyrygentem). Ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu w klasie wiolonczeli i fortepianu, jest także absolwentką Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, na której studiowała wokal.

Ma w swoim repertuarze zarówno muzykę klasyczną (rola Judasza w Pasji wg św. Marka w reż. Pawła Mykietyna na scenie Filharmonii im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu – lata 2008-2009), jak i popularną i rozrywkową (udział w polskich eliminacjach do 62. Konkursu Piosenki Eurowizji w 2017 r., konkurs „Twoja twarz brzmi znajomo”). Koncertowała w Polsce i za granicą (USA, Ryga, Londyn, Tel-Awiw, Amsterdam, Madryt).

Jest weganką. Angażuje się w akcje prozwierzęce, wspiera m.in. adopcję zwierząt ze schronisk, a także promuje ochronę środowiska. W 2017 została ambasadorką akcji „Zerwijmy łańcuchy!”

Dyskografia:

2015 Inspination

2021 Moniuszko 200 (oraz Orkiestra Aukso)

Źródło: Wikipedia

fot. Karolina Harz

Zadanie dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Śląskiego

Partner projektu:

Sponsor projektu:

Logo Serix

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących w dniu wydarzenia obostrzeń i przepisów sanitarnych.

Data

27/11/2021
Expired!

Czas

18:00

Koszt

Wstęp bezpłatny/rejestracja
Kategoria

Organizator

Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim
Email
biuro.cekus@gmail.com

Współorganizatorzy

Stowarzyszenie Miłośników Nakła Śląskiego im. Jana Bursiga
Email
milosnicynaklasl@gmail.com
Strona WWW
http://www.milosnicynaklasl.org.pl/

Następne wydarzenie