Plakat do wydarzenia Zaduszki Jazzowe.

ZADUSZKI JAZZOWE

5 listopada o godz. 17.15 w Centrum Kultury Śląskiej w ramach cyklu „Niedziela w Pałacu” odbędą się Zaduszki Jazzowe podczas których wysłuchamy najpiękniejszych polskich piosenek filmowych i serialowych w wykonaniu „Projekt – lider Wojciech Sanocki – piano”. Zespół tworzą: Wojciech Sanocki – piano (lider Zespołu, pianista, kompozytor, aranżer) , Adrianna Noszczyk – wokal, Stanisław Sroka – gitary, Piotr Schmidt – trąbka, Piotr Górka – bas, Arek Skolik – perkusja.
Podczas koncertu usłyszymy m.in. Walca z filmu „Noce i dnie”, piosenkę „Zabierz tę miłość” autorstwa Macieja Musiałowskiego, piosenkę z filmu „Na dobre i na złe” i Suitę z filmu „Janosik”. Mamy nadzieję, że koncert będzie wspaniałą propozycją na listopadowy, jesienny wieczór a smaki pysznej kawy i ciast serwowanych w naszej Pałacowej Kawiarence pozostaną z Państwem na długo.

Bilet – 40 zł

Pałacowa Kawiarenka czynna od 16.00 do 19.00

NIEDZIELA W PAŁACU to cykl imprez stworzonych z myślą  o mieszkańcach naszego regionu i nie tylko. W wybrane niedziele o godz. 17.15 zapraszamy Państwa do Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim na koncerty, spotkania autorskie, wystawy, promocje książek, pokazy teatralne i filmowe. To jest oferta cykliczna, wielopokoleniowa skierowana do całych rodzin. Podczas spotkań będzie otwarta nasza Pałacowa Kawiarenka, która specjalnie dla Państwa będzie serwowała najlepsza kawę i wyborne słodkości.

PATRONAT MEDIALNY

Napis Ślązag
:pgp nowe radio/88,7 FM Piekary

Data

05/11/2023
Expired!

Czas

17:15

Koszt

40,00

Organizator

Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim
Email
biuro.cekus@gmail.com
kupbilecik.pl

Następne wydarzenie