Aktualności | Edukacja

Kurs fotograficzny tuż tuż

Już za tydzień, w sobotę 22 marca 2014 r. startuje II kurs Śląskiej Szkoły Fotografii. W związku ze sporym zainteresowaniem, któremu jednak towarzyszy obawa, czy osoby mniej zaawansowane podołają, zapewniamy: kurs przeznaczony jest dla ludzi, którzy dopiero zaczynają fotografować.

Krzysztof Miller: “Razem będziemy robić zdjęcia, po to, aby świadomie korzystać z aparatu fotograficznego, światła, kadrowania. W tym konkretnym wypadku będziemy również wykonywać zdjęcia reportażowe, czy nocne, portret lub będziemy korzystać z lamp błyskowych. Wykonane zdjęcia będziemy obrabiać w programie graficznym po to, aby dobrze wyglądały nasze wydruki. Wszystko dlatego, abyśmy mogli świadomie panować nad każdym elementem fotografowania.”

Można dodać do tego, że zbliżają się wakacje, urlopy, wyjazdy, aparaty pójdą w ruch (a potem trzeba będzie zapłacić za odbitki) i dobrze, żeby wynikło z tego coś sensownego. Osoby jeszcze niezdecydowane niech się zatem decydują (mamy już sporą grupkę), a nikt nie pożałuje! Zapraszamy!

Fot. Marzena Wesołowska