Aktualności | Edukacja

Śląska Szkoła Fotografii zaprasza na kurs

Jak zrobić dobre zdjęcie portretowe? Tej oraz wielu innych rzeczy będzie można nauczyć się w Centrum Kultury Śląskiej na warsztatach fotograficznych w ramach Śląskiej Szkoły Fotografii.

Zajęcia rozpoczynają się od soboty 26 października 2013 r., a prowadzić je będą członkowie Związku Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski Krzysztof Miller oraz Marek Wesołowski. Dla osób pragnących nauczyć się dobrze wykorzystywać możliwości, jakie oferuje coraz lepszy sprzęt fotograficzny, jest to okazja, z jakiej trudno nie skorzystać. Za relatywnie niewysoką cenę – 450 zł, płatne w dwóch ratach – otrzymuje się aż 8 weekendowych lekcji warsztatu, prowadzonych przez entuzjastów zawodu i wysokiej klasy profesjonalistów, reklamujących się hasłem, że nauczą nawet żuczka.
Po pierwszej turze nastąpi II tura, w ramach której w warsztatach wezmą udział wielcy mistrzowie aparatu fotograficznego. Pan Miller obiecuje sprowadzić osoby o nazwiskach znanych nie tylko w Polsce. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniu obok i na stronach Śląskiej Szkoły Fotografii. Zgłoszenia są przyjmowane jeszcze na bieżąco. Zapraszamy!