Aktualności

Wakacje z Cekuś 2024 – część II

5 lipca 2024

Wakacje z Cekuś w okresie od 1 do 5 lipca były pełne wrażeń, mimo niesprzyjającej pogody. Chłodne i deszczowe dni zmusiły nas do zmiany planów, ale dzięki temu odkryliśmy wiele ciekawych miejsc i aktywności.
Poniedziałek spędziliśmy na Szybie Luiza w Zabrzu, gdzie poznaliśmy historię i tajemnice górnictwa, potem była wizyta w Happy Jumper, która przyniosła nam mnóstwo radości i aktywnego wypoczynku na trampolinach. Wtorek upłynął nam w 1000 klocków w Katowicach, gdzie budowaliśmy z różnorodnych klocków, a później wybraliśmy się do kina IMAX Punkt 44 w Katowicach na seans filmowy.
Środa była dniem sportowych wyzwań na hali sportowej, gdzie korzystaliśmy ze ścianki wspinaczkowej, kortów do squasha, boisk do gry w piłkę i badmintona. Dzień zakończyliśmy zabawą i pływaniem na basenie. Czwartek spędziliśmy w Bajce Pana Kleksa, przenosząc się w magiczny świat literatury i filmów, a na zakończenie tygodnia odwiedziliśmy park rozrywki TwinPigs w Żorach.
Pomimo deszczowej pogody, tydzień ten był pełen atrakcji i niezapomnianych chwil, które dostarczyły nam mnóstwo radości i nowych doświadczeń. Już nie możemy się doczekać kolejnych wakacji z Cekuś!

I dzień „Wakacji z Cekuś”

II dzień „Wakacji z Cekuś”

III dzień „Wakacji z Cekuś”

IV dzień „Wakacji z Cekuś”

V dzień „Wakacji z Cekuś”